Vaše denní dávka humoru | Přinášíme Vám ty nejlepší vtipy na internetu

Nejlepší vtipy o zvířatech

Pokladač lina přijde do baráku. Má položit stovky čtverečných metrů lina. Když položí první stovku, hledá cigarety. Nemůže je najít. Pak zahlédne uprosřed místnodti bouli. Vezme palici a bouchá tak dlouho, dokud není podlaha úplně rovná. No přece to teď nebude předělávat. Pak přijde majitelka domu: "Tady máte zaplaceno dopředu, mistře. Jo a cigarety jste si nechal v kuchyni na ledničce. Jo a neviděl jste tu někde našeho křečka?"

Ide dazdovka okolo taniera zo spagetami: "Aha, grupak!"

Povídá slepice neposlušným kuřátkům:

"Kdyby to viděl váš otec, tak by se na grilu obracel!"

Potká stará blecha mladou: a ta se úplne trese zimou. S: "Prosim te, co je to s tebou?" M: "Ale, chtela jsem se trochu zahrat, tak jsem vlezla hajnemu do vousů a on cely den jezdil po reviru na motorce a to jsem sakra vymrzla." S: "No jo, to je hned videt, ze jsi jeste mlada. To si musis vlezt nejaky mlady holce do kalhotek a uvidis jaky tam je teplo." Po nejake dobe se opet sejdou a mlada je zase úplne zmrzla. S: "Proc jsi me neposlechla?" rika stara. M: "Ale ja jsem to udelala presne tak, jak jsi mi radila. Vlezla jsem holce do kalhotek, tam ti bylo takovy teploucko, ze jsem hned usnula. No a pak jsem se probudila hajnemu ve vousech a zase jel na motorce!"

Ide po parku chlapík s jazvečíkom a oproti sa blíži chlap s bulteriérom. Ten s bulteriérom hovorí tomu s jazvečíkom: "Prosím vás, choďte nabok s tým psom, pretože bude zle!" Chlapík však neuhne a ako psi prechádzajú vedľa seba, spustí sa strašná bitka. Po chvíli vybehne s kúdľa prachu jazvečík, v krvavej papuli laba bulteriéra. Jeho majiteľ sa zhrozí: "Preboha, veď mňa ten pes stál 30-tisíc!" Chlapík s jazvečíkom: "A mňa môj 200-tisíc!" "Preboha, čo na tom psovi stálo 200-tisíc?" "No... 100-tisíc KROKODÍL a 100-tisíc PLASTIKA!"

Jaký tampón mají slonice nejraději?

.

.

Ovečku.

Za sedmero horama, za sedmero řekama, zasedmero kopci a sedmero lesy žil zajíček a měl to všude zkurveně daleko!

Jde medvěd po lese a potká zajíce který ho poprosí, aby ho dostal přes hranice, jelikož nemá pas. Medvěd nic nenamítal, a protože chtěl kamarádovi pomoci, vzal zajíce do náprsní kapsy a vydal se s ním na hranici. Tam se kontrola medvěda ptá, co že to má v náprsní kapse. Medvěd se poplácá po hrudi a odvětí- nic jen fotku zaječí.

Potkají se dvě myši:

"Prej chodíš s netopýrem, je to pravda?"

"Jejda, a mně říkal, že je pilot."

Na dveře domu zaklepe slimák. Majitel domu otevře a když vidí, že to byl slimák, naštvaně ho odhodí. O deset roků později. Znovu buchot na dveře. Majitel otevře a ve dveřích se objeví nasraný slimák: "Co to mělo znamenat"?!

Jde myslivec a objeví díru. Říká si: "To bude asi liščí." Zahouká do ní "Húúú", z díry vyběhne liška a myslivec ji zastřelí. Jde dál a objeví větší díru. Říká si: "To bude asi medvědí." Zahouká do ní "Húúú", z díry vyleze medvěd a myslivec ho taky zastřelí. Jde dál a objeví ještě větší díru. Říká si: "To bude asi nějakýho pře- rostlýho grizzlyho." Zahouká do ní "Húúú", z díry se ozve taky "Húúú" a přejede ho vlak.

Jede Karkulka lesem na kole, potká ji vlk, shodí ji z kola a rozdupe jí ho. Jde kolem myslivec a když vidí tu spoušť, tak povídá:

"Vlku, to kolo jí svaříš!"

Vlk kolo svaří.

Ale celé toto napadení se opakuje ještě další den a pak ještě jeden.

Když potom Karkulka dojede k babičce, přijde k posteli, kde leží vlk a ptá se ho: "Proč máš tak velké oči"

Vlk na to: "To mám z toho svařování, ty krávo!"

Jednoho dne sa medvěd rozhodl, že zabije všechny zvířata v lese. Udělal si seznam, aby na nikoho nezapoměl. Dozvěděl se to vlk a přišel za medvědem: "Medvěde, jsem na tom seznamu i já?" "Vlk... vlk... ANO, JSI!" "Nemohl by si, prosím tě, počkat do zítřka, chtěl bych se ještě rozloučit s vlčatama, pojebat ženu." "... no tak dobře!" Vlk se druhý den vrátí a medvěd JEEEEB a zabije ho. Dozví se o tom liška a příjde za medvědem. "Medvěd, jsem na tom seznamu i já?" "Liška... liška... ANO, JSI!" "Nemohl by jsi ještě den počkat, chtěla by jsem se rozloučit s manželem a dětičkama?" "No dobře, ale zítra tě zabiju." Liška se na druhý den vrátí a medvěd JEEEEB a zabije i lišku. Dozví se o tom zajíc a příjde za medvědem. "Medvěde, sem na tom seznamu i já?" "Zajíc... zajíc... ANO, JSI!" "Nemohl by jsi mě, prosím tě, vyškrtnout?" "No dobře..."

Jde opilec po plazi a najednou nechtic kopne do rybky a ta spadne

Víte, co se stane z komára, když si vezme viagru?... Šicí stroj.